افزایش رایگان ممبر تلگرام بدون هیچ هزینه ای

افزایش رایگان ممبر تلگران بدون هیچ هزینه‌ای

فعلا نیازی نیست برای افزایش ممبر تلگرام تان هزینه کنید چون قرار است در این مطلب روش های افزایش رایگان ممبر تلگرام را یاید بگیرید. اگر یادتان باشد در مقاله قبلی با موضوع آیا تلگرام یک کارخانه تولید ثروت است، به یکی از بهترین روش های درآمد زایی اینترنتی و کسب درآمد از تلگرام بدون هیچ سرمایه ای در اینترنت اشاره کردیم و توضیح دادیم که چطور میتوانید درآمد های بالایی از تلگرام داشته باشید. حالا میخواهیم راه ها و روش های اصولی و کاملا رایگان افزایش ممبر(اعضا) را در پیام رسان محبوب تلگرام به صورت حرفه ای بررسی و یاد بگیریم.

از اینجا شروع نکنید 
اگر قدم های قبلی را که در مطلب آیا تلگرام یک کارخانه تولید ثروت است، به شما گفته بودم به درستی انجام نداده اید ابتدا حتما آنها را انجام دهید سپس به سراغ این مقاله بیایید!
 
 

مخاطبین اولیه برای کانال تلگرام کافی نیستند

این خیلی خوب است که برای شروع عضو گیری در گروه یا کانال تان ابتدا سراغ مخاطبان گوشی خودتان بروید اما برای یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای به روش های کارآمد تری برای افزایش اعضا نیاز دارید. بیایم فرض کنیم تا این لحظه شما با اضافه کردن دوستان و آشنایان تان به گروهی با تعداد حدودی ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ نفر رسیده اید و تعدادی هم مطالب و پست های مفید مناسب با موضوع کارتان در کانال تان قرار داده اید ، حالا وقت آن است که به صورت حرفه ای و البته بدون هزینه شروع به جذب ممبر واقعی کنیم.

تبادل گروه ها بهترین روش افزایش رایگان ممبر تلگرام

بهترین روش رایگان که باعث افزایش واقعی اعضای کانال شما میشود و تاثیر بسیار قدرتمندی هم در افزایش ممبر برای شما خواهد داشت ، تبادل سوپر گروه ها و یا کانال های تلگرامی با یکدیگر است. بسیاری از گروه ها و کانال ها هستند که مانند شما در حال پیشرفت و عضو گیری هستند و اعضای آنها تقریبا مشابه با تعداد اعضای کانال شما است ، از همه مهم تر اینکه آنها هم مثل شما دوست ندارند در ابتدای شروع کارشان بابت افزایش اعضا مجبور به پرداخت هزینه شوند و ترجیح میدهند مسیر رشد را رایگان طی کنند. میتوانید با صرف کمی وقت تعداد زیادی از این گروه ها را پیدا کنید و با ادمین های آنها شروع به صحبت برای تعامل و تبادل اعضایتان کنید.

روش تبادل در تلگرام چطوری است و چگونه ممبر تبادل کنیم؟

در این نوع تبادل اعضا ، کانال مقابل یک بنر تبلیغاتی از تبلیغ کانال خودش به شما میدهد تا در کانال تان قرار دهید ، او نیز به صورت موازی همین کار را برای شما انجام میدهد و شما نیز بنر تبلیغاتی خودتان را به او میدهید. این بنر ها معمولا حاوی عکس و متن های تبلیغاتی و از همه مهم تر لینک کانال هر کدام تان میباشد.
این یک معامله خوب کالا به کالاست ، اما بر خلاف تصورتان سود این معامله همیشه مساوی تقسیم نمیشود ، بلکه در این معامله کسی منفعت بیشتری خواهد داشت که بنر تبلیغاتی جذاب تری داشته باشد. به هر میزان که بنر شما جذاب تر و کاربر پسند تر باشد ، قطعا مخاطبین بیشتری هم از سمت کانال مقابل به سمت شما خواهند آمد. در این نوع عضوگیری ها تنها عاملی که حرف اول و آخر را میزند یک بنر جذاب و مخاطب پسند است و اگر بنرتان خوب باشد مطمئن باشید این شیوه یک روش واقعی خوب برای افزایش رایگان ممبر تلگرام است.

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید:

تبادل اعضا با شمارش بازدید (تعداد View)

یکی از روش های استاندارد و معمول افزایش رایگان ممبر تلگرام، تبادل اعضای کانال ها با یکدیگر است. شیوه تبادل اعضا میتواند به صورت بازدیدی یا اصطلاحا به صورت View باشد. قبل از اینکه این قسمت را ادامه بدهم باید مطمئن شوم میدانید مفهوم view در تلگرام چیست.

منظور از تعداد ویو (view) چیست؟
هرگاه یک پست تلگرامی درج میشود، درگوشه پایین سمت راست آن مطلب یک علامت شبیه چشم وجود دارد که در کنار آن یک عدد است. مفهوم این عدد این است که این پست تا به حال چند بار دیده شده است.به اضای بازدید کاربران از آن مطلب تلگرام یک عدد آن را افزایش میدهد.پس این عدد تعداد نمایش یک پست را نشان میدهد.

تعداد ویو تلگرام

یک نکته مهم که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر کاربران یک صفحه را اسکرول(پیمایش) کنند و از روی آن پست بگذرند باز هم تلگرام در نظر میگیرد که آن مطلب یک بار دیگر هم نمایش داده شده است، پس یک رقم به عدد قبلی اضافه میکند، پس عدد نمایانگر تعداد بازدید هر پست به معنای آن نیست که واقعا به همان مقدار واقعی آن پست توسط افراد دیده شده است بلکه میتواند شامل افرادی هم باشد که از روی آن پست عبور کرده اند.

چگونه تبادل اعضا به صورت بازدیدی انجام میشود؟

حالا که با مفهوم ویو و تعداد بازدید یک پست در تلگرام آشنا شدیم روش تبادل اعضا به این شیوه را میخواهم به شما بگویم. روش به این صورت است که شما و کانال مقابل با یکدیگر توافق میکنید که تبلیغ هایتان در چه ساعتی درج شود و بعد از شروع تبلیغ باید تعداد بازدید یا همان ویو بنر به چه عددی برسد تا بنرها برداشته شوند (حذف شوند). بیایید با یک مثال ساده این مورد را بررسی کنیم:

شما و کانال مقابل بر سر عدد ۱۰کا (۱۰کیلو یا همان ۱۰ هزار بازدید) با یکدیگر موافقت میکنید و بنر هایتان را تحویل یکدیگر میدهید و قرار میگذارید که راس ساعت مثلا ۲۱:۰۰ بنر ها درج شوند و بعد از اینکه هر بنر به عدد ۱۰K بازدید رسید شخص مجاز است بنر طرف مقابلش را از کانال یا گروهش حذف کند. این یک معامله تقریبا متعادل است که مزایا و معایب خودش را هم دارد.

مزیت تبادل اعضا تلگرام:
بزرگترین مزیت تبادل اعضا تلگرام این است که بنر شما با هر کیفیتی هم که باشد گارانتی میشود که حتما به آن تعداد بازدیدی که معین کرده اید برسد و سپس حذف شود و تا زمانی که به عدد بازدید مورد نظر نرسیده حذف نمیشود.
مشکل بزرگ تبادل کردن ممبر:
ممکن است بنر شما آنقدر جذابیت بالایی داشته که بتواند خیلی بیشتر از حد مشخص شده هم برای شما عضو بیاورد ، اما طبق توافقاتی که انجام داده اید به محض اینکه بازدید بنر تان به عدد مشخص شده برسد طرف مقابل آن را از گروه یا کانالش بر میدارد و چه بسا افراد بیشتری که میتوانستند باز هم به کانال شما وارد بشوند هرگز شما را نخواهند دید و ممبر های بعدی را از دست میدهید

تعداد بازدید یک پست به معنای تعداد ورود نیست!

همانطور که گفتیم تعداد بازدید یا همان View در تلگرام با علامت چشم در پایین هر پست نشان داده میشود و همچنین دقت کنید که تعداد بازدید از بنر تان را با تعداد ورود به کانال تان اشتباه نگیرید! تعداد بازدید به این معنا است که به چه تعداد آگهی شما دیده شده و یا به اصطلاح مدیران و دست اندرکاران : چقدر ویو خورده است پس لزوما تعداد افرادی که تبلیغ شما را میبینند(تعداد View) با تعداد افرادی که از همان بنر وارد کانال تان خواهند شد برابر نیستند و در اینجا است که همان طور که اشاره کرده بودیم جذابیت بنر آگهی اهمیت خودش را نشان میدهد.

تبادل ساعتی اعضا در کانال های تلگرام

یکی از روش های رایج دیگر ، تبادل به ازای ساعت و زمان بین گروه ها و کانال ها است ، به این صورت که مشخص میکنید از چه زمانی تا چند ساعت بنر های آگهی درج شوند. مثلا توافق میکنید از ساعت ۱۲:۰۰ بامداد آگهی ها گذاشته شوند و در ساعت ۸:۰۰ صبح برداشته شوند. این روش هم مثل شیوه تبادل بازدیدی مزایا و معایب خاص خودش را دارد.

مزیت روش ساعتی:
اگر بنر تبلیغ تان را خوب و جذاب طراحی کرده باشید میتوانید اعضای خیلی بیشتری نسبت به روش بازدید داشته باشید

عیب روش ساعتی:

در این شیوه داشتن کمی استرس طبیعی است ، چون دیگر هیچ گارانتی و تضمینی وجود ندارد که بازدهی و نتیجه آگهی تان در این ساعات همان نتیجه دلخواه شما باشد.


اگر بنر تان به هر دلیلی نتواند با افراد ارتباط برقرار کند یک امتیاز منفی بزرگ برای شما است و قطعا شما اعضای احتمالی فراوانی را برای ورود به کانال تان از دست داده اید و فقط یک تبلیغ رایگان برای طرف مقابل تان انجام داده اید. پس در نهایت به این نتیجه میرسیم که در انتخاب عکس و تیتر تبلیغاتی بنر خودتان باید خیلی دقت داشته باشید…

زیرا طرف مقابلتان راس ساعت مقرر بنر آگهی شما را حذف میکند

محدودیت زمانی و حذف بنر تبلیغاتی

یک پیشنهاد خوب

از آنجایی که داشتن بنر جذاب موضوع بسیار مهم و حساسی هست ، اگر میخواهید بدانید چه طور یک بنر جذاب داشته باشید این مطلب را حتما بخوانید:

تبادل دائمی اعضا در تلگرام

در روش تبادل دائمی بنر تبلیغاتی ، دیگر هیچ خبری از تعداد بازدید و یا چه تعداد ساعت نیست و شما فقط به این توافق میرسید که بنرها در چه ساعتی گذاشته شوند. بنر ها برای همیشه در کانال های هر دو طرف وجود خواهند داشت و هیچ وقت حذف نمیشوند.

مزیت تبادل دائمی:
در این شیوه نگران تعداد بازدید و یا ساعت سر رسید مقرر برای حذف آگهی تان نیستید
عیب تبادل دائمی:
بعد از درج آگهی شما کم کم پست ها و مطالب خود آن کانال فرار میگیرد و رفته رفته آگهی شما به عقب میرود
نکته بسیار مهم در این روش:
اگر میخواهید به این شیوه افزایش رایگان ممبر تلگرام داشته باشید باید مراقب باشید متضرر نشوید! حتما به تاریخ پست های کانال مقابل تان دقت کنید و ببینید در روز چه مقدار پست و مطلب میگذارد ، اگر شما به طور میانگین روزانه چند پست میگذارید اما کانال مقابل تان تاریخ پست هایش بیانگر این است که هر ساعت یک پست میگذارد پس قطعا این معامله برای شما هیچ سود و منفعتی ندارد و خیلی سریعآگهی شما در آن کانال به عقب میرود و کمرنگ میشود. توجه داشته باشید که تمام روش های بالا که عنوان شدند میتوانند به صورت ترکیبی نیز مورد توافق قرار بگیرند. اگر تبادل اعضا با دقت و صحیح انجام شود یک معامله دو سر سود است که باعث افزایش اعضای هر دو کانال میشود

در تلگرام چالش یا مسابقه برگذار کنید

این روش عضو گیری یک شیوه فوق العادی عالی ، هیجان انگیز و اثر بخش است

مزیت ایجاد چالش تلگرامی:
این شیوه به صورت کاملا رایگان انجام میشود و افزایش اعضای بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت
عیب روش چالش:
من فکر نمیکنم ایراد خاصی داشته باشد، شما اگر ایرادی در آن میبینید در بخش کامنت های همین مطلب برایم بنویسید!

اگر با اصولی که به شما گفتم پیش بروید نتیجه پیشرفت کانال تان بسیار شگفت انگیز خواهد بود در این شیوه به طور هوشمندانه ای خودمان افراد را ترقیب و تشویق به افزایش اعضای کانال میکنیم. خب ، میخواهیم یک مسابقه تلگرامی برگذار کنیم و از همه بخواهیم رایگان شرکت کنند و برنده شوند! واقعا چه چیزی بهتر از یک مسابقه رایگان به همراه جوایز عالی ؟! احتمالا چالش هایی مثل مسابقه لایک عکس فرزندان را دیده اید؟! در این رقابت جذاب ، عکس فرزندان متقاضیان حضور در چالش در کانال درج میشود و والدین آنها از دوستان و آشنایان خودشان میخواهند تا به کانال مربوطه(فرضا کانال شما) بروند و به عکس فرزندشان لایک بدهند و در نهایت هر تصویری که بیشترین لایک را داشته باشد پیروز مسابقه خواهد بود.

 

چالش تلگرامی ویژه خودتان را بسازید

شما میتوانید با توجه به موضوع فعالیت خودتان چالش مخصوص به فعالیت خودتان را برگذار کنید. مثلا فرض کنید شما صاحب یک فروشگاه دوچرخه فروشی هستید و میخواهید مردم را به خرید دوچرخه از فروشگاه تان تشویق کنید ، مسابقه شما میتواند اینگونه باشد:

از اعضای کانال تان بخواهید به طبیعت بروند و از خودشان در مناظر طبیعت عکس بگیرند ،۱۰ نفری که عکس های آنها بیشترین بازدید را داشته باشند پیروز هستند و میتواند از فروشگاه شما با ۲۰ درصد تخفیف دوچرخه خریداری کنند.

البته این فقط یک مثال بود و من واقعا نمیدانم شغل و کار شما چیست اما مطمئنم با کمی خلاقیت میتوانید یک مسابقه جذاب طراحی کنید که هم برای اعضای کانال تان یک سرگرمی ایجاد کرده باشید و آنها را به کانال تان پایبند تر کرده باشید و هم به نفع فروش محصول یا خدماتتان قدم برداشته باشید و خیلی راحت بتوانید افزایش رایگان ممبر تلگرام را تجربه کنید.

همین حالا اولین چالش تان را ایجاد کنید.

یک یا چند هدیه برای برندگان مسابقه تان در نظر بگیرید و جوایز را به وضوج به همه اعضای کانال تان اعلام کنید:

هدیه نفر اول:پانصد هزار تومان
هدیه نفر دوم: دویست هزار تومان و ….

هدیه های شما میتواند هر مبلغی باشند ، البته خودتان بهتر میدانید که باید ارزش قابل توجهی را ارائه کنید تا باعث ترقیب و تحریک بیشتر اعضایتان شود

یک پیشنهاد خوب:
سعی کنید به جای اینکه یک هدیه بسیار بزرگ به یک نفر بدهید ، همان مبلغ را تقسیم کنید و به چند نفر اختصاص بدهید هر چه تعداد جوایز شما بیشتر باشد مردم احتمال بیشتری به برنده شدنشان میدهند و بیشتر ترقیب به شرکت در چالش شما میشوند و در نهایت موفقیت شما نیز از این رویداد بیشتر میشود
یک توصیه مهم:
گر به هرلیلی نمیخواهید هدیه نقدی بدهید میتوانید از محصولات و خدمات اختصاصی خودتان پیشنهاد بدهید. فرض کنید شما صاحب یک کارواش اتومبیل هستید میتوانید پیشنهادتان این باشد که نفرات برنده ۵ نوبت خودرو شان رایگان شستشو میشود. فراموش که نکرده اید؟ این سبک از هدایا برای شما
هزینه خاصی ندارد ، اما مشتریان شما از آن استقبال میکنند
نتیجه گیری نهایی:
ما در این مطلب بهترین روش های افزایش رایگان ممبر تلگرام را آموزش دادیم و تاثیر هر کدام را بررسی کردیم. با اینکه این روش ها ، نسبتا خوب و تاثیر گذار هستند اما اگر بخواهید پا را فراتر بگذارید و درآمد های فوق العاده ای از تلگرام داشته باشید پیشنهاد میکنم مقاله بعدی را با عنوان انواع روش های تبلیغات در تلگرام که شاخ غول را میشکند را حتما مطالعه کنید.

مقاله بعدی به شما کمک میکند تا به صورت حرفه ای اعضای کانال تان را به سطح کانال های بزرگ و معتبر برسانید و حتی با آنها نیز وارد رقابت شوید.

افزایش رایگان ممبر تلگران بدون هیچ هزینه‌ای
سرفصل‌های این مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید