a-b تست در صفحه محصول

چگونه صفحه فروش محصول را با A-B تست برای فروش بیشتر بهینه سازی کنیم؟

دوست داری صفحه محصولت، فروش بیشتری داشته باشد؟ کار آسانی است! فقط باید یاد بگیری کدام قسمت‌های صفحه فروش محصول را A/B تست کنی تا نرخ تبدیل کاربر به مشتری را افزایش بدهی

قطب نمای مسیر موفقیت

آیا در مسیر موفقیت هستی یا نه؟ از این قطب نما استفاده کن!

آیا واقعا در مسیر موفقیت زندگی هستید؟ چطوری میخواهید مطمئن شوید که مسیرتان درست است؟ برای تشخیص اینکه در مسیر موفقیت هستید یا نه، باید از قطب نمای موفقیت استفاده کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا با استفاده از این قطب نما آشنا شوید.

اصول مهم تولید محتوا که برای هر تازه‌کاری الزامی است

اصول مهم تولید محتوا که برای هر تازه‌کاری الزامی است

اگر در ابتدای راه تولید محتوا برای بلاگ وبسایتت هستی، نکات و اصول مهمی را باید رعایت کنی که خود من هم وقتی بخواهم برای یک وبسایت نوپا تولید محتوا کنم، حتما رعایت میکنم.

نیچ مارکتینگ چیست؟ چطور با Niche Marketing حتی با دیجی کالا رقابت کنیم؟

نیچ مارکتینگ چیست؟ چطور با Niche Marketing حتی با دیجی کالا رقابت کنیم؟

میترسی وارد بازار کسب و کارهای اینترنتی شوی؟ حق داری، چون کسب و کارهای رقیب بسیار زیادی وجود دارد که فرصت نفس کشیدن در بازار را به تو نخواهند داد. اما میخواهم به تو روش بازاریابی را بگویم که نه تنها بتوانی در هر حوزه‌ای، کسب و کار اینترنتی موفقی داشته باشی، بلکه حتی با خیلی از کسب و کارهای اینترنتی بزرگ مثل دیجی‌کالا هم رقابت کنی.

آزمون A/B تست چیست؟

آزمون A/B تست چیست؟ و چرا کسب و کارهای اینترنتی ثروتمند A-B تست میکنند!

برای بهتر شدن کسب و کارت، خیلی وقت‌ها به ۲راهی رسیدی و نمیدانستی کدام تصمیم باعث بهتر شدن وضعیت کسب و کارت میشود؟واقعیت این است که همیشه یکی از ۲تصمیم، از دیگری نتیجه بهتری دارد و راه پیدا کردن بهترین تصمیم، آزمون A/B تست است. در این مطلب میخواهم به تو بگویم چطوری با A-B تست کردن همیشه بهترین تصمیم را برای کسب و کارت بگیری.

۹ روش واقعی برای گرفتن ایمیل بیشتر در ایمیل مارکتینگ

۹ روش گرفتن ایمیل بیشتر که باعث ایجاد درآمد بیشتر میشود

میدانستی کسب درآمد بیشتر، در داشتن لیست بزرگ‌تری از ایمیل‌های کاربران است؟ هر چه لیست ایمیل بزرگ‌تری از کاربران داشته باشی، احتمالا درآمد بیشتری هم داری. میخواهم ۹ روش را بگویم که بتوانی ایمیل‌های با کیفیت بیشتری از کاربرانت بگیری. در این مقاله با من همراه باش.

10راه گفتن نه

چگونه با نه گفتن زندگی‌مان را نجات دهیم (۱۰ مهارت زیرکانه برای نه گفتن)

معمولا اکثر ما ایرانی‌ها، از ریشه، مهارت نه گفتن را بلد نیستیم! و خیلی راحت در معرض رودربایستی‌ها قرار میگیریم که خیلی وقت‌ها منجر به ضرر ما میشود. در این مقاله ۱۰ مهارت کاربردی نه گفتن را می‌آموزیم تا به راحتی در مواقع لازم بگوییم نه!

10روش تبلیغات رایگان به ارزش ۱۰ میلیون تومان تبلیغ ماهیانه

۱۰ روش تبلیغات رایگان که بیش‌تر از ۱۰ میلیون تومان تبلیغ ماهیانه ارزش دارد

اگر میتوانی ماهیانه حداقل ۱۰ میلیون تومان به تبلیغات اختصاص بدهی به این مقاله نیاز نداری، در غیر این صورت در این مطلب با من همراه باش تا ۱۰ روش عالی دریافت تبلیغات رایگان را یاد بگیری، تا بدون یک ریال هزینه برای کسب و کارت ترافیک و مشتری دریافت کنی.

مقابله با اهمال کاری با ۱۲ راهکار تضمینی برای کسانی که کارها را به تعویق می‌اندازند

مقابله با اهمال کاری با ۱۲ راهکار تضمینی برای کسانی که کارها را به تعویق می‌اندازند

اگر همیشه کارهایت را به تعویق می‌اندازی و ذهنت سعی میکند قانعت کند که بعدا معجزه‌ای اتفاق می‌افتد، یا شاید فکر میکنی بعدا زمان و فرصت بیشتری خواهی داشت، احتمالا درگیر تنبلی از نوع اهمال کاری هستی. در این مطلب کمکت میکنم تا برای همیشه از شر اهمال کاری خلاص شوی.

what-is-email-marketing

ایمیل مارکتینگ چیست؟ (راهنمای کامل و سریع بازاریابی ایمیلی)

ایمیل مارکتینگ یکی از قدرتمندترین روش‌های بازاریابی اینترنتی است که خیلی از افراد جویای فروش آنلاین، از آن غافل شده‌اند. اما افراد باهوشی که به خوبی با بازاریابی ایمیلی کسب درآمد میکنند، میدانند که ایمیل مارکتینگ چقدر در فروش‌های اینترنتی تاثیر دارد. اگر میخواهی اصول ایمیل مارکتینگ را یاد بگیری، خواندن این مقاله اولین قدم است.

اسکرول به بالا
من هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفرم! پس قول میدهم هیچ ایمیل تبلیغاتی قرار نیست به شما ارسال شود
لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود
ارسال با موفقیت انجام شد
برای دریافت لینک دانلود به پوشه Inbox ایمیل‌تان مراجعه کنید.