حامد هوشیار کیست؟

آیا واقعا حامد هوشیار متخصص کسب‌وکارهای اینترنتی است؟

اگر در این صفحه هستید احتمالا میخواهید بدانید حامد هوشیار واقعا کیست؟ آیا او واقعا یک متخصص در حوزه کسب‌وکارهای آنلاین و دیجیتال مارکتینگ است؟ روزمه حامد هوشیار چیست؟ آیا او صلاحیت تدریس در حوزه کسب‌درآمد اینترنتی را دارد یا خیر؟ و سوالات زیادی از این قبیل….

با اینکه اولین درآمد اینترنتی من از سال ۱۳۹۴ شروع شد و از آن تاریخ زمان زیادی میگذرد اما به نظرم به جای اینکه مستقیما به سوالات بالا پاسخ بدهم، اجازه بدهید کمی با زندگی واقعی من در قبل از بازار اینترنتی آشنا بشوید و خودتان ببینید که مسیر کسب‌وکار من چطور بوده.

احتمالا در پایان خودتان میتوانید جواب سوالات بالا را بدهید. پس بیایید برگردیم به سال ۱۳۹۴.

همه شب عروسیشون ۱۰۰% خوشحالن، ولی من ۵۰% خوشحال بودم…

چون چند روز قبلش یکی از چک هام به مبلغ ۱۲,۸۰۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و هشتصد هزار تومان) برگشت خورده بود و هیچ ایده ای نداشتم که باید چه کار کنم؟ از اون بدتر این بود که روز بعد از عروسیم هم برای تامین معاش زندگی مشترک، هیچ شغل و کاری نداشتم. نمیدونم با وضعیت تورم ایران، الان که شما این صفحه رو میخونید، دوازده میلیون و هشتصد هزار تومان چقدر ارزش داره؟ ولی سال ۹۴ برای یک جوان ۲۴ ساله که هیچ شغلی نداره و تقریبا هیچ پولی هم نداره، مبلغ کمی نبود!

کمی بیشتر درباره اینکه حامد هوشیار واقعا کیست؟

حامد هوشیار هستم؛ متولد ۱۳۶۹ که در سال ۱۳۹۱ با دختر مورد علاقه ام ازدواج کردم (بله، ازدواج غیر سنتی). به دلیل اینکه هنوز شرایط مالی مساعدی نداشتم و حتی سربازی هم نرفته بودم، قرار شد چند سال را در عقد بمانیم. آن موقع تقریبا ۲۱ سالم بود که ازدواج کرده بودم و تنها دارایی مالی در زندگی‌ام یک وانت پیکان بود به ارزش تقریبی ۷ میلیون تومان و چندصد هزار تومان پول بابت خرید و فروش پنبه! شغلم خرید و فروش پنبه بود و اینطوری بود که از یک شرکت واسط، به صورت کلی پنبه خریداری میکردم و با وانتم به سوپر مارکت ها و داروخانه ها توزیع میکردم (اصطلاحا پخش گرم). آن روزها، آرزوی مالی برای آینده‌ام این بود که یک روز، یک شرکت پخش خیلی بزرگ داشته باشم. یادم میاد که در دوران عقد، هر وقت من و همسرم به مهمونی دعوت میشدیم، وانت مون رو چند تا کوچه پایین تر پارک میکردیم که کسی نبینه! و هروقت کسی میپرسید: ماشینت چیه؟ ترجیح میدادم بگم ماشین ندارم (خجالتش واسم کمتر از گفتن این بود که بگم وانت دارم). هر چند داشتن وانت پیکان، به هیچ وجه شرم نداره و من الان با افتخار میگم که حامد هوشیار یک روز وانت داشت، اما خوب، اون موقع… یک زوج جوون توی عقد بودیم که خجالت میکشیدیم دیگه…

حامد هوشیار: مشاور کسب و کارهای اینترنتی
مشاوره کسب و کار اینترنتی توسط حامد هوشیار

مشکلات مالی همیشگی

از ۱۹ سالگی با مسافرکشی سعی میکردم حداقل مایحتاج شخصی خودم رو تهیه کنم. در ۲۰ سالگی به پیشنهاد یک دوست، وارد کسب و کار خرید و فروش پنبه شدم. با اینکه از صبح تا عصر (و بعضا تا شب) کار میکردم ، نمیدونم چرا هیچ وقت دخل و خرجم درست از آب در نمیومد؟ به طور میانگین روزانه ۵۰ هزار تومان سود میکردم و آن هم دوباره، خرج خود ماشین و هزینه های جانبی اش میشد(همان وانت پیکانم). البته بعضی روزهای خاصی هم وجود داشت که سود فروش روزانه‌ام، از ۵۰ هزار تومان بیشتر میشد و آن روزها، با همسرم شام میرفتیم ساندویچی (آنقدر سود زیادی نبود که از سقف ساندویچ خوردن بیشتر شود). هرچقدر بیشتر پیش میرفتم، پیشتر این رو حس میکردم که در وضعیت مالی‌ام هیچ بهبودی حاصل نمیشه و متقابلا بیشتر مصمم میشدم که تسلیم نشم و به همون روند قبل ادامه میدادم.

فکر میکردم برای موفق شدن، فقط کافیه که تسلیم نشم و ادامه بدم! و نتیجه این تسلیم نشدن، این بود که خیلی سریع متوجه شدم موجودی من منفیه! من داشتم یک راه اشتباه را با نهایت قدرت ادامه میدادم…

چندین چک بابت خرید کالاهایم (همان پنبه ها) در بازار داشتم و نه اون موقع کالایی در انبارم مونده بود و نه پول نقدی در جیبم بود… و فقط چند تا چک واسم مونده بود که باید پاس میکردم. اصلا نمیفهمیدم چرا به اون وضعیت رسیده بودم؟ (البته الان میدونم). نمیفهمیدم چی شد که اینقدر اوضاع وخیم شده بود؟ به اصطلاح، رسما داشتم میرفتم توی دیوار…

نتیجه این شد که بعد از ۳ سال کار کردن (که در این مدت سربازی هم رفتم و برگشتم) خانواده های من و همسرم که از این شرایط  من و مدت عقد طولانی مان خسته شده بودند (و خودمان هم همینطور) و به وضوح میدیدند که هیچ توفیقی در این مدت برای من حاصل نشده، ترجیح دادند سریعتر بساط عروسی را به پا کنند، بلکه با رهسپار کردن ما به خانه بخت، معجزه ای رخ دهد!!

اعتراف میکنم که خود من و همسرم هم واقعا در این چند سال دوران عقدمان، با فشارهای مالی و اشتباهاتی که توسط من ایجاد شده بود، تقریبا یک روز خوش ندیده بودیم. نتیجه این ۳ سال دوران عقد، این شد که ما در ابتدای پاییز ۹۴ مراسم عروسی گرفتیم و به خانه خودمان رفتیم. برای اینکه بتوانم یکی از چک هایم را پاس کنم، وانت پیکانم را فروختم و  یک ماشین ارزان تر خریدم تا بتوانم یکی از چک هایم را پاس کنم. ماشینی که خریده بودم، یک پژو استیشن بود (مدل ۷۸) که رسما، یک سرطان متحرک بود و بیشتر برای حمل جنازه مناسب بود! هیچ وقت هم روغن ریزی اش درست نمیشد. هرچقدر هم خرجش میکردم، هیچ بهبودی در وضعیتش حاصل نمیشد. یک عکس ازش دارم که واستون میگذارم ببینینش..

این ماشین رو ۵ میلیون تومان خریدم و سال بعد با مشقت فراوان تونستم ۴.۵ میلیون تومان بفروشم

کمی قبل تر از تاریخ عروسی

یادم نمیاد دقیقا چند روز قبل از عروسی، اما کمی قبل تر از موعد رسیدن تاریخ عروسیمون بود. تمام مهمان ها را دعوت کرده بودیم و برنامه ها را چیده بودیم که یک اتفاق غیر قابل باوری برای من افتاد. میدونستم از نظر مالی، منفی هستم؛ اما هیچ وقت جرات نکرده بودم حساب کتاب هام رو بررسی کنم! که اون روز به خودم جرات دادم و نشستم به حساب و کتاب کردن با خودم تا ببینیم واقعا اوضاع مالی من با خودم چند چنده؟ من با چقدر سرمایه و با چقدر نقدینگی، به عنوان مرد خانواده دارم با همسرم عروسی میکنم و به خانه مان میرویم؟ نتیجه این جسارت و حسابرسی کردن، این شد که فهمیدم من همچنان منفی هستم! و از آن بدتر اینکه من تا چند روز آینده چکی دارم به مبلغ دوازده میلیون و هشتصد هزار تومان که توان پرداخت حتی یک ریال آن را هم ندارم و مطمئن بودم که چکم برگشت میخورد…. و برگشت هم خورد!

وحشت همه وجودم رو گرفته بود، به هیچ کس نمیتونستم درباره این فاجعه چیزی بگم، چون چند روز بیشتر به تاریخ عروسی نمونده بود و واقعا جای صحبت درباره چنین جنگ روانی نبود. از اونجایی که با قوانین حقوقی چک آشنایی نداشتم، فکر میکردم به محض اینکه چک برگشت بخوره، حکم جلبم صادر میشه و میان میبرنم زندان. در شب عروسیم با اینکه فقط چند روز از تاریخ برگشت چک گذشته بود، اما مدام استرس این رو داشتم که نکنه بابت برگشت خوردن این چک، پلیس بیاد جلوی مهمون ها بهم دستبند بزنه… ما در تاریخ ۲۳ مهر ماه ۹۴ مراسم عروسیمون رو برگزار کردیم و در یکی از مناطق ضعیف مشهد (که همسرم اونجا جرات نداشت تنهایی از خونه بیرون بیاد) در یک خونه ۵۹ متری، زندگی مشترکمون رو زیر یک سقف آغاز کردیم.

اولین روز زندگی، اولین قدم مسیر موفقیت

روز اول زندگی مشترکمان، خیلی تجربه جالبی بود. چون من نه کار و شغل داشتم، و نه درآمدی و نه پولی! و از آن هم جالب تر اینکه یک چک برگشتی با مبلغ قابل توجهی داشتم. همچنان به خاطر حفظ آبروم سکوت کرده بودم و به جز همسرم، هیچ کس از این موضوع خبر نداشت. هیچ ایده ای هم نداشتم که باید چه کار کنم؟ و به قول معروف، آب هم از سرم گذشته بود… واقعا نمیدونستم باید چه کار کنم؟ یادمه اون روزها، بزرگترین آرزوی من و همسرم این بود که شاید یک جوری (اگر بتونم یک کاری پیدا کنم و یا یک جایی استخدام بشم) در عرض ۱سال، شاید بتونیم با پس انداز کردن، مبلغ این چک رو فراهم کنیم.

اما هرچه فکر کردیم، دیدیم تا من بخواهم کار مناسبی پیدا کنم و پس انداز کنیم، صدبار حکم جلب من اومده، پس هیچ راهی وجود نداره و بیخود تلاش نکنیم! با اینکه ما در حاشیه شهر بودیم و واقعا به یک وسیله نقلیه نیاز داشتیم، اما نهایتا به فکرم رسید که ماشینمو (اگر اسمشو میشد ماشین گذاشت) بفروشم و با دادن پولش به طلبکارم، برای پرداخت الباقی مبلغ چک کمی ازش فرصت بگیرم. در نتیجه برای ماشینم آگهی گذاشتم، اما تقریبا هیچکس به همچنین ماشینی علاقه نداشت و به فروش نرسید.(حتی یادمه یکی باهام تماس گرفت و کلی نکوهشم کرد که چطور خجالت نکشیدم از درج آگهی فروش این ماشین!)

با خودم گفتم: من که میدونم مبلغ این چک رو نمیتونم فراهم کنم، و از طرفی هم میدونم که طی چند روز آینده باید منتظر بمونم تا شاکی و پلیس با دستبند به سراغم بیان؛ از طرفی هم هنوز که خوشبختانه یخچال مان به رسم جهیزیه نو عروس، پر از مواد غذایی است؛ پس بهترین فرصت است تا از این روزهای اولیه زندگی مشترکمان لذت ببریم و دیگه به این چک برگشتی فکر نکنیم. در نتیجه، به سراغ علاقه دیرینه ام رفتم و با خودم فکر کردم تا روزی که حکم جلبم بیاید و دستگیرم کنند، بهتر است در خانه بنشینم و شروع به یادگیری برنامه نویسی کنم؛ تا هم از کار مورد علاقه ام لذت ببرم، و هم اینکه بعد از این همه سختی ها بالاخره حداقل چند روزی رو تمام وقت کنار همسرم باشم، و بعد هم که از زندان برگشتم، حداقل یک هنری بلد باشم و بتونم یک جایی مشغول به کار بشم (عاشق این طرز تفکر و امیدواریمم!)

فکر نمیکنم هیچ کسی در چنین شرایط وخیمی به خودش اجازه بده که درباره یادگیری برنامه نویسی حتی فکر کنه! اما من این کار رو انجام دادم، چون به معنای واقعی، آب از سرم گذشته بود و حتی با همسرم هم مرور کرده بودیم که بعد از به زندان افتادنم و برگشتنم چه کارهایی باید انجام بدیم؟…

۲ هفته زمان گذاشتم و شبانه روزی در خانه، شروع به یادگیری برنامه نویسی تحت وب کردم. هرچه بیشتر یاد میگرفتم، بیشتر در دلم ندای یک امید زنده میشد! نمیدونستم قرار بود چه اتفاقی بیفته؟ اما انگار یک الهام درونی بهم میگفت: قراره یک سری اتفاقات شگفت انگیزی بیفته. بعد از اتمام این دو هفته آموزش، تصمیم گرفتم حالا که هنوز شانس باهام یار بوده و من داخل زندان نیستم، پس بیام تمام آموزش های برنامه نویسی که توی این مدت یاد گرفته بودم رو بهش جامعه عمل بپوشونم و اثبات کنم این ۲هفته کمپ آموزشی من توی خونه، بیهوده نبوده. نتیجه این شد که چند روز وقت گذاشتم و یک سایت رو به صورت اختصاصی برای خودم برنامه نویسی کردم که این سایت مسیر زندگی منو تغییر داد…

اولین سایت حامد هوشیار چه بود؟

ایده این سایتی که راه اندازی کرده بودم، این بود که به افراد آموزش میدادم چه طوری از طریق سایت های دورکاری (سایت های واسط فریلنسری) بتوانند درآمد کسب کنند؟

روز اول شروع به کار سایت من: (هیچ وقت این روز رو در زندگی‌ام فراموش نمیکنم) سایتم رو پیاده سازی کرده بودم و واسش یک تبلیغ ساده در روزنامه با مبلغ ۱۲ هزار تومان گرفتم (اون موقع ها هنوز آگهی در روزنامه جواب میداد). وقتی آگهی چاپ شد، نتیجه آگهی، همون امیدی بود که مدام در دلم زنده بود و نمیدونستم قراره چه اتفاقی بیفته؟…

نتیحه این شد که در همان روز انتشار آگهی، در کمتر از ۶ ساعت، حدود ۸۰۰ هزار تومان درآمد کسب کردم!

خدای من! چی میدیدم؟! من در طول عمرم هیچ وقت در یک روز، حتی ۱۰۰ هزار تومان هم درآمد نداشته ام!اصلا من چندین و چند ماه بود که هیچ درآمد و کاری نداشتم! اما حالا در این شرایط که از همه چیز نا امید شده بودم و منتظر بودم که هر لحظه پلیس با حکم جلبم از راه برسه ۸۰۰ هزار تومان فقط سود خالص؟!

روز دوم: ۶۸۰ هزار تومان! بینظیر بود! روز سوم و چهارم هم تقریبا همینطور…

این روزها همینطور داشتند تکرار و تکرار میشدند و من بدون هیچ برنامه قبلی، صاحب یک کسب و کار اینترنتی شده بودم و  امید تازه‌ای در زندگی ما ایجاد شده بود. من خیلی سریع، در کمتر از چند روز تونستم چند میلیون تومان پول بدست بیارم. خیلی سریع به سراغ دارنده چک برگشت خورده ام رفتم و با یک مذاکره کوتاه، چند میلیون تومان پولی رو که به دست آورده بودم، بهش دادم و چکم رو پس گرفتم و برای مبلغ باقی مونده حسابمون هم یک چک یک ماهه دیگه دادم. مبلغ اون چک دیگه که بهش دادم رو دقیقا یادم نمیاد، اما فکر میکنم حدود ۷ الی ۸ میلیون تومان بود. خب طبیعتا دارنده چک، کل ۱۲,۸۰۰,۰۰۰ رو میخواست و نه فقط چند میلیون و یک چک یک ماهه دیگه! اما بنده خدا ترجیح داد به جای اینکه فقط یک چک برگشت خورده داشته باشه که معلوم نیست پاس میشه یا نه، همین چند میلیون رو بگیره و اون چک یک ماهه سبک تر رو قبول کنه.

(تکه سنگ هم در بیابان نعمتیست!)

خیلی سریع، روش های بازاریابی اینترنتی رو یاد گرفتم که بخش اعظم این تکنیک ها، تجربی بود! با اینکه الباقی چکی که برای مانده حسابم داده بودم، برای یک ماه آینده بود و هنوز یک ماه فرصت داشتم، اما من در طی چند روز بعد، کل این مبلغ رو فراهم کردم و دوباره پیش دارنده چک رفتم و اینبار کل مبلغ چک رو زودتر از موعد سررسید بهش دادم.  یادمه بهم گفت: فکر نمیکردم بتونی این چک‌ رو پاس کنی!

توی دلم با خودم گفتم: خودمم فکرشو نمیکردم. فرار از زندان فکر:
وقتی از اون شرکت اومدم بیرون، انگار از زندان آزاد شده بودم. زندگی برام  رنگ دیگه ای پیدا کرده بود…. چک پس گرفته شده رو که توی دستهام مچاله شده بود، باز کردم و بوسیدمش، و همونجا خالصانه از خدام تشکر کردم. منی که چندین سال بود  فقط  داشتم درجا میزدم و خودم و همسرم یک روز خوش ندیده بودیم و همیشه منفی بودم، حالا هیچ بدهی نداشتم و صاحب یک کسب و کار اینترنتی به شدت پردرآمد شده بودم. دنیا رو روبروی خودم میدیدم…

هنوز ته برگ اون چک رو نگه داشتم و خیلی وقتها با همسرم یادش میکنیم که از کجا به کجا رسیدیم؟

ته‌برگ چک برگشتی من
چک برگشتی من

پیشرفت بیشتر و بیشتر روزانه

من به قدری شیفته کسب و کار اینترنتی شده بودم که به طور جدی شروع کردم به تحقیق و بررسی کردن درباره روش های بازاریابی اینترنتی. قدرتمندترین متدهای فروش اینترنتی رو روی سایتم تست و بررسی میکردم و روز به روز نتیجه های مالی که میگرفتم بهتر و بهتر میشد و تجربه خیلی عالی در بازارهای تجارت الکترونیک کسب میکردم.

درآمد کسب و کار اینترنتی ما، هر روز بیشتر و بیشتر میشد و رنک سایت ما در Alexa به زیر ۳۰۰۰ در ایران رسیده بود (مدیران سایتها میدونن رنک الکسا زیر ۳۰۰۰ یعنی چی و چه درآمد شیرینی داره؟)

من و همسرم در کمتر از ۱٫۵ سال، یک آپارتمان عالی ۱۴۰ متری در یکی از بهترین منطقه های شهر خریدیم و یک ماشین خیلی خوب و یک سرمایه مالی بسیار بسیار عالی! چیزی که در روزهای اولیه زندگی مشترک مان، حتی فکر نمیکردیم بعد از سنین بازنشستگی هم بهش برسیم.

چرا حامد هوشیار نت هوش را راه‌اندازی کرد؟

چون فضای اینترنت، محیط به شدت ثروت سازی هست و در اینترنت شما خیلی راحت تر از حالت عادی، میتونید ثروتمند بشید، اما فقط وارد شدن به این حوزه کافی نیست! باید آموزش های لازم رو هم از یک فرد معتمد که خودش از این طریق به نتیجه رسیده، یاد بگیرید. در نتیجه باید راه و رسم کسب درآمد از اینترنت رو به صورت هوشمندانه انجام بدید تا بتونید سیل عظیم درآمدهای صحیح اینترنتی رو تجربه کنید.

دقیقا به همین علت به همه میگم: در اینترنت هوشمندانه ثروتمند شوید.(شعار نت هوش) طلاقی دو حرف آخر کلمه “اینترنت” و دو حرف اول کلمه”هوشمندانه” اسم سایتی است که شما در حال حاظر در اون حضور دارید و میتونید راه ها و روشهای کسب درآمد اینترنتی رو در اینجا یاد بگیرید تا موفقیتی که من تجربه کردم رو شما هم تجربه کنید.

این شرح مختصری از زندگی حامد هوشیار و رسالتش بود. از صمیم قلبم برای همتون آرزوی خوشبختی میکنم و همه تلاشم رو انجام میدم تا کمکتون کنم که:

در اینترنت هوشمندانه ثروتمند شوید

من در نت هوش سعی کردم مطالب مفید و ارزشمندی برای شما آماده کنم، که با مطالعه و یادگیری اونها، قطعا شما هم میتونید به موفقیت های مالی موردنظرتون برسید، فقط کافیه وقت بگذارید، مطالعه کنید، عمل کنید!

اگر با وجود مطالب مفید سایت، احساس میکنید در کسب و کارتون مشکلی وجود داره یا نیازمند راهنمایی های اختصاصی هستید. من سعی میکنم با گذاشتن وقت اختصاصی برای تجزیه و تحلیل کسب و کارتون، مشکلات ریز کسب و کارتون رو برطرف کنم

در پایان این مطلب امیدوارم حداقل پاسخ ۲ سوال مهم: حامد هوشیار کیست و همچنین آیا حامد هوشیار متخصص کسب‌وکار های اینترنتی است را داده باشم.

از اینکه تا انتهای مطلب همراه بودید سپاسگزارم

ارادتمند همه شما عزیزان

حامد هوشیار

46 دیدگاه دربارهٔ «حامد هوشیار کیست؟»

 1. سلام. دقیقا منم برای اطمینان کردن به شما و خرید دوره وبمستر ثروت ساز مردد هستم که آیا واقعا کارایی داره یا نه؟؟؟
  اگه اینجوری هست چرا بقیه دوستان که کامپیوتر خوندن به این نتیجه و ثروت و آموزش و دستاورد نرسیدن؟؟؟

  1. سلام خانم پریسا،
   کسب درآمد از اینترنت، هیچ ارتباطی به رشته تحصیلی کامپیوتر ندارد و نخواهد داشت.
   درآمدزایی اینترنتی یک بحث کاملا تجربی و عملی است که در هیچ دانشگاهی تدریس نمیشود.

 2. سلام جناب هوشیار خوبین
  بنده دوره وبمستر ثروت ساز شمارا خریداری کردم
  آموزش هاتون واقعا عالی هستن وازصفر تاصدبه همه چی اشاره کردین
  انشالله تایک ماهه دیگ اموزشها راتموم میکنم

  1. سلام من خیلی مشتاق هستم که در دوره های شما شرکت کنم و طراحی سایت رو یاد بگیرم وبه دلیل مشکل مالی نمیتونم تمام هزینه ی دوره رو پرداخت کنم لطفاً راهنماییم کنید و اینکه آیا میتونم بعد از اینکه به درآمد رسیدم ،هزینه دوره را پرداخت کنم؟

   1. سلام خانم قنبری،
    متاسفانه چنین شرایطی نداریم. دوره وبمستر ثروت ساز مشمول پشتیبانی اختصاصی و یک سری خدماتی است که برای ما هزینه دارد.
    اما مطمئن باشید یک سرمایه گذاری بسیار ارزشمند است و حتما از این دوره استفاده کنید.

 3. سلام جناب هوشیار
  تو دوره وبمستر ثروت یکی از مهارتهای که کسب می کنیم طراحی سایت است . آیا این طراحی سایت فقط برای کسب و کار خودمان است ، و یا اینکه از طریق این مهارت می توانیم به عنوان طراح سایت برای دیگران سایت طراحی کنیم و کسب درآمد داشته باشیم؟ ممنون از شما

  1. سلام جناب کرمانی،
   دقیقا همینطور است که نه تنها میتوانید وبسایت خودتان را راه اندازی کنید، بلکه میتوانید وارد بازار کار طراحی سایت بشوید و اتفاقا بازار بسیار عالی دارد.

 4. با سلام.ممنون میشم نظرات افرادی که از دوره شما استفاده کرده اند و نتیجه گرفتند رو هم منتشر کنید

 5. مهدی بذرافشان

  سلام آقای هوشیار یه سوال داشتم.
  من گیمر هستم نه گیمر PS4-PS5. گیمر بازی کامپیوتری.
  و از این بازی که من انجام میدم خیلی نسخه های جدید تر و با کیفیت تری اومده توی PS ها یا هر دستگاه دیگری ولی خوب بیشتر افراد با اینکه PS ها گرونه . همین بازی که من انجام میدم رو با کامپیوتر هم بازی میکنند. سوالم اینه که یه سایتی طراحی کنم و میشه توی سایت بیام یه دوره طراحی کنم از آموزش بازی و دوره رو بفروشم؟

  1. سلام به شما،
   چنانچه چنین وبسایتی طراحی کردید و واقعا خوب عمل کردید، احتمالا بنده خودم یکی از مشتریان شما خواهم بود.
   اگر من به عنوان یک مشتری هستم، پس طبیعتا این بازار وجود دارد و سایرینی هم وجود دارند…

 6. سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم میشه یه کاری کرد زود تر از چهار ماه دوره وب مستر رو تموم کرد

  1. سلام ایلیا،
   هیچ محدودیتی بابت تماشای دیدن ویدئوهای دوره وجود ندارد.
   چنانچه بیشتر وقت بگذارید، طبیعتا میتوانید سریعتر ویدئوها را ببینید و پیاده سازی کنید.

 7. مهدی بذرافشان

  با سلام خدمت آقای هوشیار.
  یه سوال داشتم؟
  کسی که میخواد وارد کسب و کار اینترنتی بشه: اما کالایی نداره واسه فروش و از طریق طراحی سایت هم نخواد کسب درآمد کنه
  و میخواد مثل (سرنا امینی).(مهدی داب).(نیمادرویش)و سایر واینرهادرامد کسب کنه. شما داخل دوره وبمستر ثروت ساز آموزش دادید که از این طریقی که گفتم به درآمد برسیم.

  1. سلام آقای بذرافشار،
   هر درآمدی که در جهان ایجاد میشه یعنی => فروش یک چیزی!
   فروش الزاما کالای فیزیکی نیست، هر چیزی میتواند باشد.
   کالای فیزیکی – کالای مجازی – کالای دانلودی – کارهای خدماتی
   بر خلاف تصور عموم، حتی واینرها هم در حال خرید و فروش هستند. چیزی که آنها میخرند توجه مردم است، و چیزی که میفروشند هنرشان است.
   ما داخل دوره وبمستر ثروت ساز کاری به واینرها و امثالهم نداریم، در اصل تمرکزمان روی راه اندازی یک کسب و کار (برای فروش) است.
   اینکه چه چیزی بفروشید خیلی فرقی ندارد.

  1. اول سلام،
   دوم اینکه، قطعا اگر در ساعات اداری تماس بگیرید پاسخ میدهند.
   سوم، میتوانید از طریق واتساپ نیز در ارتباط باشید:
   ۰۹۰۲۱۷۵۹۲۲۶ واتساپ

 8. سلام جناب هوشیار دو تا سوال داشتم
  اول اینکه پشتیبانی دوره ثروت ساز رایگان هست؟ آخه یه قسمت تو سایتتون هست برای خرید پشتیبانی
  دوم اینکه امکان قدیمی شدن روش ها و آموزش هاتون هست؟ من فعلا شرایط خرید ندارم تا دو سه ماه دیگه

  1. سلام به شما،
   برای شرکت کنندگان دوره وبمستر ثروت ساز پشتیبانی اختصاصی رایگان ارائه میشود.
   آموزش‌ها نیز کاملا کارآمد هستند و قدیمی و غیرقابل استفاده نیستند.
   نگران نباشید

 9. سلام
  سال ۹۵ جزو نفرات اولی بودم که ازت pdf استخدامی خریدم البته یه تماس ام داشتم که قطعا یادت نمیاد.
  همون زمان میدونستم تو کسب و کارت خیلی پیشرفت میکنی.
  شماره کارت بدم خوشحالم کنی؟

 10. مهدی بذرافشان

  باسلام خدمت آقای هوشیار.
  الان با وضعیت قعطی اینترت و فیلتر شدن شبکه های اجتماعی چطور کسب و کار اینتر نتی راه اندازی کنیم

  1. سلام به شما آقای بذرافشان.
   اینترنت که قطع نیست!
   منظورتون محدودیت‌های اعمال شده روی شبکه های اجتماعی است؟
   خب اون که اصلا کسب و کار اینترنتی محسوب نمیشه.
   کسب و کار اینترنتی و پایداری اون یعنی: وبسایت
   من همیشه به دانشجوهام گفتم و میگم، کسب و کار اینترنتی تون رو روی آب (شبکه های اجتماعی) بنا نکنید.
   خدارو شکر بچه های دوره‌های من هیچکدوم مشکلی ندارند و توی همین شرایط هم کسب و کارهاشون پر سوده

 11. سلام من الان میخوام بسته رو خریداری کنم ولی هنوز نمیدونم باید سایت داشته باشم یا کاری که اون کار و ارتقا بدم خب من کارم کارگر هست یعنی منم میتونم با چیزهایی که آموزش میدید به درآمد برسم البته کارای کامپیوتری و راحت یاد میگیرم . دمت گرم جواب بده

  1. سلام آقا ابوالفضل عزیز،
   پاسخ شما رو خیلی خلاصه عرض میکنم: اصلا نیاز نیست از قبل وبسایت یا کسب و کار خاصی داشته باشید.
   داخل دوره هم مهارت های لازم رو یاد میگیرید و هم طریق ساده و آسان راه‌اندازی وبسایت و…. هر آنچه نیاز است.
   همه چیز رو قدم به قدم از صفر تا رسیدن به درآمد کامل یاد میگرید.
   با خیال راحت از دوره استفاده کنید

 12. سلام اگه ایده نداشته باشی و کارت خدماتی باشه چی واسه کار خدماتی که نمیشه تبلیغ کرد؟ بازم میشه با کارایی که یاد میدید حداقل ماهی ۵ میلیون درآمد کسب کرد خدایی اگه میشه تا فردا عصر این پولو جور کنم .

  1. سلام آقا ابوالفضل،
   کی گفته برای کار خدماتی نمیشه ورودی داشت؟
   مثلا کار “طراحی سایت” یا کار “خدمات لوله کشی” یا ” نظافت منزل” و….. هزاران کار دیگه خدماتی هستند.
   و روزانه هزاران ورودی از گوگل دارن به دست میارن!
   شما قرار نیست الزاما تبلیغات کنید، قراره در نتایج اولیه گوگل باشید تا با هزاران مشتری برخورد کنید.
   کامل این موارد رو آموزش دادم. با خیال راحت استفاده کنید و یاد بگیرید.

 13. سلام جناب هوشیار ایا این تخفیف ک گزاشتین وحدود ۴ ساعتش مونده تمدید میشه چون من تا ۳۶ ساعت دیگه میتونم پرداخت کنم واون موقع دیگه ب این قیمت نیست ممنون ازشما

 14. با سلام ، انشاالله در اینده نزدیک و باجلب اعتماد بیشتر ما از طرف شما، به دوره های کسب و کار شما ملحق خواهیم شد.

 15. فاطمه تفرجی یگانه

  سلام و وقت به خیر میشه بگید بعد از گذراندن دوره ها و آموزش؛ دقیقا درآمد ما بابت چه کاری هست
  یعنی دقیقا چه کاری انجام میدم که درآمد کسب میکنیم ؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  1. سلام خانم تفرجی،
   منظورتان دوره وبمستر ثروت ساز است؟
   شما یه کمک این دوره یا یک کسب و کار اینترنتی برای خودتان راه اندازی میکنید و آن را به درآمد میرسانید و یا از مهارت هایی که داخل دوره یاد میگیرید کسب درآمد میکنید.
   هر ۲ حالت کامل داخل دوره آموزش داده شده است.

   1. بله واقف هستم که فردی سودجو به دلیل باج خواستن اقدام به انتشار مهتوای کذب در مورد من کرده است و بنده را کلاه بردار خطاب کرده است.
    شایعات مربوطه کذب است، این دوره اصلا پاورپوینت ۲۶ صفحه ای نیست!
    بلکه بیش از ۶۰ ساعت آموزش ویدئویی کامل است.

 16. سلام اقای هوشیار ویدیوهای معرفی و بخش اول رو دیدم امیدوار شدم که روزی بتونم پول خوبی از این راه کسب کنم و بتونم خانواده ام رو خوشحال و بی نیاز کنم با توجه به اینکه دوره وبمستر رو ۵۰ درصد تخیفیف هم گذاشتین هر چند به قول دوستان اعتماد تو این دوره و زمونه سخته ولی به خودتون هم باید ریسک پذیر بود. متاسفانه فعلا توانایی خریدش رو ندارم انشالله تا یک ماه دیگه منم یکی از شاگردان شما خواهم بود امیدوارم که برام موثر واقع بشه.

 17. با سلام و احترام خدمت جناب آقای هوشیار
  باید عرض کنم بنده از اون ادمایی هستم که به راحتی اعتماد نمی کنم به این جور آموزشها چون اولین مسئله ای که به ذهن من می رسه اینکه شما در مرحله اول دارید برای خودتون درآمد کسب می کنید از همین راه آموزش و موفقیت امثال بنده لا اقل اولیت اولتون نیست لذا یه تست می کنیم این توصیه های دلسوزانه شمارو
  اینطوری که اول آموزش بدید و به درآمد اولیه لااقل برسونید بعدش بنده قول و تضمین می دم که هزینه شما رو رو چشمم بزارم و تقدیم کنم .
  اگه مایل بودید با من کار کنید در خدمتم ضمناً بنده بشدت نیاز به کسب و کار پر درآمد دارم چون یه عمر کارمندی کردم و نتیجه دلخواه و نداشتم و از این جهت به من حق بدید که به راحتی اعتماد نکنم.
  ارادتمند شما – محمدی
  یا حق

  1. جناب محمدی عزیز،
   بنده کاملا شما را درک میکنم و واقعا به شما حق میدهم که نتوانید به راحتی اعتماد کنید.
   در ابتدا این را عرض کنم که هیچ ایرادی ندارد که من از راهی که خودم به درآمد رسیدم، مجددا آن را آموزش بدهم و دوباره از آموزش آن هم کسب درآمد داشته باشم!
   نه شرعا، نه عرفا، نه اخلاقا!
   مورد بعدی اینکه متاسفانه نمیتوانیم دوره وبمستر ثروت ساز را را رایگان و یا هدیه و یا نسیه (و هر چیزی شبیه به این) تقدیم کنیم. زیرا این دوره حاوی یک سری خدمات است، مثل پشتیبانی و….
   که برای ما هزینه دارد. و اتفاقا همین خدمات ویژه جانبی هم هست که باعث شده کاربران از این دوره بتوانند به راحتی نتیجه بگیرند.
   به همین جهت امکان ارائه نسیه دوره وجود ندارد.
   اما اگر مشکل شما واقعا بحث اعتماد است، میتوانید به مجوزهای کسب شده سایت نت هوش جهت استعلام مراجعه بفرمایید، مثل اینماد و یا لوگو وزارت ارشاد و…
   همچنین میتوانید دوره های آموزشی رایگان ما را در سایت ببینید تا با کیفیت تدریس آشنا بشوید.

   با آرزوی موفقیت برای شما

 18. ایمان حق پناه

  با سلام جناب حامد هوشیار. قطعا خودتون بهتر میدونید که با این همه کلاهبرداری‌ های اینترنتی که خیلی از مدرس ها (بلانسبت شما) دارند انجام میدهند واقعا اعتماد کردن به یک معلم کسب و کار اینترنتی واقعا خیلی سخت شده. به ما هم حق بدید که اعتماد کردن واسمون سخت باشه. البته من این صفحه رو خوندم و خب حالا کمی راحت تر میتونم از دوره های آموزشی شما استفاده کنم.

  1. جناب حق پناه عزیز،
   نگرانی شما کاملا طبیعی است. اعتراف میکنم که خود بنده هم از این سبک دوره‌های آموزشی از چنین مدرس‌هایی خریداری کردم و میفهمم چه میگید.
   اما خب حالا شاید خیلی هم جالب نباشه که حتی به چنین دوستانی هم لقب کلاه‌بردار نسبت بدهیم. شاید بهتر باشد بگوییم: دوره‌های آموزشی‌شان نتیجه بخش نبوده.
   یا هرچیزی شبیه به این.
   به زودی یک سری ویدئوهایی در سایت نت هوش با موضوع کلاه‌برداری اینترنتی منتشر خواهم کرد و همه چیز رو شفاف‌تر بیان میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن