رندی گیج ثروتمندی که روزی قاچاقچی بود

randy-paul-gage-The-rich-man-who-once-was-a-smuggler

 

بزرگان بازاریابی شبکه ای، رندی گیج را به خوبی می‌شناسند. رندی گیج، در دنیای بازاریابی و شبکه سازی، یک الگوی به تمام معنا است. داستان زندگی رندی گیج بسیار جالب توجه و خاص است. از شما می‌خواهیم در این نوشته با ما همراه باشید تا داستان زندگی رندی گیج را با هم مرور کنیم.

شروع زندگی پر از سختی رندی گیج

وقتی رندی گیج به دنیا آمد، مادرش از همیشه نگران تر شد؛ زیرا مادر رندی، تنها و بی سرپناه بود و با حقوقی ناچیز، باید سه کودک را بزرگ می کرد. کودکی رندی در فقر گذشت؛ زیرا مادرش پول کافی برای زندگی نداشت. همین موضوع باعث شد که رندی به انواع کارهای خلاف رو بیاورد تا بتواند پول به دست بیاورد و از گرسنگی نمیرد!

رندی، در نوجوانی گرفتار اعتیاد به الکل و مواد مخدر شد. سپس برای کسب درآمد، به فروش و جابه‌جا کردن مواد مخدر مشغول شد.  اعتیادش مقدمه‌ای بود تا به دیگر جرم‌ها آلوده شود.  در دوران دبیرستان، چندین خلاف کوچک انجام داد؛ اما بزرگترین خلافش یک سرقت مسلحانه بزرگ بود. بعد از ارتکاب این جرم، از دبیرستان اخراج شد و به زندان افتاد.

تغییر زندگی در زندان

زندگی رندی در زندان تغییر کرد. مردی که در زندان بود، به استعداد و اراده محکم رندی پی برد. از نظر او، رندی می‌توانست در مسیر موفقیت و پیشرفت، به جایگاهی بالا برسد و فقط به این نیاز دارد که کسی مسیر درست را به او نشان دهد. او پیش رندی رفت و او را از پتانسیل و انرژی درونی‌اش آگاه کرد. او از رندی خواست که از این پس به جای ارتکاب جرم‌های کوچک و بزرگ، به کارهای مثبت و تاثیر‌گذار مشغول شود.

سخنان این مرد، ذهن رندی را به خود مشغول کرد. پس از شنیدن حرف‌های مرد، رندی دگرگون شد و با شجاعت تصمیم گرفت تغییر کند. رندی که سال‌های عمرش را تباه کرده  بود، این بار مصمم شد که زندگیش را از نو بسازد.

وضعیت فعلی شما نتیجه اعمال روزانه ای است که شما را به این نقطه رسانده است!

رندی گیج نویسنده و سخنران

زمانی که رندی از زندان آزاد شد، دیدگاهش به زندگی عوض شده بود و با همتی قوی، تلاش کرد تا دوباره زندگی اش را شروع کند. ابتدا به عنوان کارگر یک رستوران، مشغول به کار شد. در رستوران بسیار کار می‌کرد و چندین ساعت ظرف می‌شست. وی دلایل اعتماد به نفس نداشتن خود را بررسی کرد و آنها را از بین برد. هر بار که شکست می خورد، بلند می‌شد و با اراده‌ای محکم‌تر از گذشته شروع می‌کرد.  او روی ذهن ناخود‌آگاهش کار کرد و غیرممکن‌های ذهنش را ممکن کرد. 

به قدری تلاش کرد تا توانست صاحب یک رستوران بزرگ و معروف شود؛ اما به علت بدهی مالیاتی، مجبور شد رستورانش را به دولت ببخشد و دوباره از صفر شروع کند! بعد از بسته شدن رستورانش، او به سراغ بازاریابی شبکه‌ای رفت و به یکی از حرفه‌ای‌ترین بازاریابان شبکه‌ای تبدیل شد.

آنچه خواندید بخشی از زندگی‌نامه «رندی گیج» بود.

رندگی گیج - گوش دادن به نصیحت مردم

 

از مشهورترین افراد جهان در بازاریابی شبکه‌ای

هم‌اکنون شرایط زندگی رندی گیج، با گذشته بسیار فرق کرده است. او شغل رؤیایی خود را دارد، سوار ماشین رؤیایی‌اش می‌شود و در خانه‌ای زندگی می‌کند که همیشه آرزویش را داشت. او لباس‌هایی شیک و گران‌قیمت می‌پوشد و غذاهایی سالم و مقوی می‌خورد. رندی به شدت مراقب سلامتیش است و هر روز زمانی را به ورزش و مراقبت از جسم خود اختصاص می‌دهد.

رندی که روزگاری فقیر و زندانی بود، اکنون مولتی میلیونر شده است و هر چند وقت یک‌بار، قسمت بزرگی از ثروتش را به بنیادهای خیریه می‌بخشد. بسیاری از مردم بر این باور هستند که رندی گیج، ناپلئون هیل معاصر است.

البته به گفته فورد سائکس  موفقیت و ثروت رندی گیج بسیار بیشتر از ناپلئون هیل است. 

رندی گیج یکی از ثروتمندترین افراد

یکی از آرزوهای رندی گیج، کمک کردن به مردم جهان و نشان دادن راه درست رسیدن به موفقیت است. او از صمیم قلب می‌خواهد به انسان‌ها کمک کند تا محدودیت‌های افکار و ذهن خود را از بین ببرند و ذهن نیمه‌هوشیارشان را پذیرای موفقیت کنند.


گیج برای رساندن پیام خود به گوش دیگر افراد، تا کنون چندین کتاب نوشته است. ٣٧ راز موفقیت، توانگری را بر خود پذیرا باشید، موفقیت ذهن، ٧۷ قانون معنوی موفقیت و ١٠١ کلید برای موفقیت شما، از جمله کتابهایی است که رندی گیج نوشته است. امیدوارم این کتابها را مطالعه کنید و نکات جالبی از آنها بیاموزید
.

در انتهای این مطلب، می خواهیم چند جمله اثرگذار و به یادماندنی از رندی گیج را برای شما بیان کنیم.

۱٫ وقتی همه به یک سمت می‌روند شما به یک سمت دیگر بروید.

۲٫ شما باید جلوتر از تغییرات باشید.

۳٫ پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود! یعنی به دنبال اهدافتان حرکت کنید.

۴٫ در هر چالشی، نعمتی وجود دارد.

۵٫ اگر می خواهید ثروتمند شوید، از افراد آس و پاس و نالایق مشاوره نگیرید

۶٫ دانشگاه‌ها با ادامه دادن به روش‌های فعلی‌شان، اضافی بودن خود را زودتر اثبات می‌ کنند!

۷٫ ارزشمندترین، پایدارترین و پرطرفدارترین ارز در اقتصاد جدید، «ایده» خواهد بود

۸٫ موفقیت ماکروفر نیست؛ بلکه دیگ سنگی است و عادت های روزانه شما مواد داخل دیگ هستند!

۹٫ والاترین هدف اخلاقی شما باید موفقیت و خوشبختی خودتان باشد.

۱۰٫ برای اینکه بتوانید ببخشید، باید چیزی داشته باشید. اگر همه این گونه عمل می‌کردند، جهان بهتر از این بود!

 

 

ارسال نظر

من هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفرم! پس قول میدهم هیچ ایمیل تبلیغاتی قرار نیست به شما ارسال شود
لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود
ارسال با موفقیت انجام شد
برای دریافت لینک دانلود به پوشه Inbox ایمیل‌تان مراجعه کنید.
اینستاگرام حامد هوشیار
ما متوجه شده‌ایم شما به این محصول علاقه‌مند شده‌اید
این کد تخفیف 50% را به شما هدیه میدهیم تا بتوانید همین الان دوره را دریافت کنید
کد تخفیف: disnet50
مهلت استفاده از این کد تخفیف فقط تا 24 ساعت
من هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفرم! پس نگران نباشید، ایمیل تبلیغاتی نمیفرستیم