آیا بازار کسب و کارهای اینترنتی خراب است؟

آیا وضعیت بازار کسب و کار های اینترنتی خراب است؟

برای خیلی ها این سوال پیش می آید که آیا وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی خراب است؟ یا اینکه در تجارت الکترونیک وضعیت بازار شکل دیگری دارد؟

این روز ها ، از زبان کاسب های کشورمان زیاد میشنویم که بازار خراب است ، بازار کساد است ، در دوران تحریم هستیم ، پول در درست مردم نیست و جملات مشابه این چنینی… به همین علت تصمیم گرفتیم یک بررسی انجام دهیم که وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی چطور است؟!

پیرو نتایج وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی باید بگوییم ما برای تمام کسبه محترم احترام ویژه ای قائل هستیم اما حقیقت این است که وضعیت بازار خراب نیست، بلکه سبک کار کردن مشاغل سنتی خراب است. الان قصد نداریم که بخواهیم بحث مثبت نگری و قانون جذب را مطرح کنیم و شما را دعوت به مثبت اندیشی کنیم. خیر، دلیل اینکه میگوییم بازار خراب نیست کاملا منطقی و اصولی است که در ادامه این مطلب میخواهیم باهم بررسی کنیم.

سوالاتی که کسب کارهای سنتی برای آن پاسخ ندارند

وقتی بیشترین گردش های مالی در کشورمان به صورت اینترنتی انجام میشود چرا باید وضعیت افرادی که خودشان را با تجارت الکترونیک وقف نداده اند خوب باشد؟ اگر میتوانید لطفا دلیل بیاورید!

مطمئنا فراموش نکرده ایم روزگاری که در آن به سر میبریم نامش عصر ارتباطات است و نه عصر سنت ها!

  1. چرا وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی خراب نیست؟
  2. چرا در بازار های آنلاین اکثر افراد از درآمد شان بسیار راضی هستند؟
  3. چرا فروش روزانه سایت های بزرگی مثل دیجی کالا از در آمد بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای کشور هم بیشتر است؟
  4. چرا برخی افراد به راحتی میتوانند در شبکه های اجتماعی از یک فروشگاه در بهترین نقطه شهر هم بیشتر درآمد داشته باشند؟

مگر بازار خراب نبود؟ پس چه اتفاقی افتاد که برای این افراد همه چیز اینقدر ایده عال پیش میرود؟ چرا باید کسب و کار اینترنتی داشته باشیم؟

یادآوری: فراموش نکنیم که در قرن ۲۱ هستیم

همان طور که میبینیم با گذشت زمان و پیشرفت علم و فناوری ، کسب و کارهای سنتی و محلی روز به روز بیشتر به مرز نابودی کشیده میشوند و جای خود را به بازارهای اینترنتی هوشمند میدهند و وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی هر روز در حال گسترش است. مطمئنم به یاد دارید که تا همین چند سال پیش برای پرداخت قبوض خودمان به بانک یا دفاتر خدماتی مراجعه میکردیم اما حالا با یک اپلیکیشن ساده یا با استفاده از خدمات اینترنتی بانکی توسط وبسایت این کار ها را در کمتر از چند دقیقه انجام میدهیم در صورتی که در قدیم این قبیل اقدامات حداقل چند ساعت از زمان ما در روز را به خودش اختصاص میداد.

حتی برای گرفتن تاکسی دیگر نیاز نیست که حتما شماره تماس تاکسی تلفنی های موجود در محدوده مان را بدانیم یا به خیابان برویم و منتظر تاکسی باشیم ، حالا با یک اپلیکیشن ساده مثل اسنپ یا تپسی در کمترین زمان ممکن تاکسی میگیریم و قبل از سوار شدن از قیمت دقیق مسیرمان و جزئیات دیگر آگاه میشویم.

وقتی که مردم میتوانند با یک اپلیکیش ، خیلی راحت تر، سریع تر و مقرون به صرفه تر تاکسی بگیرند آیا به نظر شما طبیعی نیست که وضعیت آژانس های سنتی خودرو رو به شکست باشد؟

این قاعده اصلی جهان است که همیشه در حال تغییر و بهبود سبک زندگی انسان ها بوده و از گذشته تا به امروز همه کسب و کار ها در دنیا همیشه تحت تاثیر این تغییرات بوده و هستند و موفقیت از آن کسانی است که خود را هرچه سریعتر با وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی و پیشرفت جهان تطبیق میدهند.

اگر میخواهید بدانید چرا وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی اینقدر سریع توانستند از بازارهای سنتی سبقت بگیرند این مطلب را حتما بخوانید:

امید و دلداری دادن به خودتان را کنار بگذارید

روحیه، انرژی مثبت و حس خوب و همه اینها عالی هستند. من خودم شخصا از طرفداران پر و پا قرص انرژی مثبت هستم اما هیچ وقت اجازه نمیدهم مثبت اندیشی باعث نابینایی منطق و عقلم شود. هیچ وقت سعی نمیکنم به کسانی که برای کسب و کارشان از من راهنمایی میگیرند امید واهی بدهم یا نا امیدشان کنم، بلکه درباره پیشرفت وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی به همه آنها همیشه میگویم:

اگر شما دارای کسب وکار سنتی هستید و در کنار آن حداقل یک شعبه اینترنتی از کارتان را ایجاد نکرده اید بدون شک در آینده خیلی نزدیک ، سرنوشت آژانس های اتومبیل در انتظار شما هم خواهد بود. شما اگر نیمی از انرژی و هزینه هایی که برای کار فعلی تان در فضای سنتی صرف میکنید را از همین حالا به کسب و کار اینترنتی تان اختصاص دهید ، به شما قول میدهیم نتایجی که خواهید دید بسیار شگفت انگیز خواهد بود و فقط به یک علت ناراحت باشید ، آن هم اینکه که چرا کسب و کار اینترنتی را زودتر شروع نکرده بودید

حامد هوشیار

آیا حاظرید برای رفت و آمد های تان از الاغ و اسب استفاده کنید؟

همان طور که ما حاضر نیستیم برای رفت آمد هایمان مثل گذشته از چهار پایان استفاده کنیم به همان دلایل هم ترجیح میدهیم به جای انجام فعالیت های سنتی کارهای را اینترنتی انجام دهیم که از هر نظر برایمان بهتر و راحت تر باشد.

خوب است بدانیم در حال حاضر درآمد بزرگترین کسب و کارهای سنتی به گرد پای مشاغل اینترنتی موفق نمیرسند و احتمالا میدانید که در صدر جدول ثروتمندان دنیا ، تعداد افرادی که صاحب کسب و کارهای اینترنتی هستند یا به نوعی با آن سر و کار دارند بسیار بیشتر از سایر مشاغل مختلف است و این تناسب هر سال در حال افزایش است و این یک نشانه بزرگ از موفقیت وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی است.

بازی کسب و کارهای اینترنتی شروع شده

آگاه باشیم که در عصر حاضر، روزهایی را که در حال سپری کردن هستیم و از وضعیت اقتصادی به ظاهر بد رنج میبریم اوج حرارت یک بازی کاملا واقعی در وضعیت کسب و کارهای اینترنتی است و دوران طلایی تجارت الکترونیک را در حال گذراندن هستیم که متاسفانه یا خوشبختانه چه بخواهید چه نخواهید شما هم در این بازی حضور دارید و آینده مالی شما و خانواده تان هم تحت تاثیر این بازی و عکس العمل های خودتان خواهد بود.

اصول بازی در وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی چیست؟

در وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی فعلی جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا اصول ورود به تجارت الکترونیک بسیار ساده است، باید پافشاری و تمرکز بر بازار سنتی را کنار بگذارید و خودتان را با بازارهای ثروت آفرین اینترنتی هماهنگ کنید تا بتوانید موفق باشید. بازنده ها شکست میخورند و از بازی بیرون میروند و برنده ها از وضعیت بازار کسب و کارهای اینترنتی استفاده میکنند و این بازی شیرین و لذت بخش را ادامه میدهند.

سوال مهم:  شما در کدام قسمت این بازی هستید…؟
آیا وضعیت بازار کسب و کار های اینترنتی خراب است؟

سرفصل‌های این مطلب:

آموزش کسب‌وکار اینترنتی

دوره جامع آموزشی وبمستر ثروت‌ساز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید.
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید به شماره موبایل‌ ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید به شماره موبایل‌ ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفا به پوشه Inbox و یا Spam ایمیل‌تان مراجعه کنید و روی لینک بازیابی رمز کلیک کنید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
Scroll to Top