برای اینکه شما یک کسب و کار اینترنتی موفق داشته باشید

علاوه بر رعایت کردن یک سری اصول تکنیکی و فنی ، نکات مهم قانونی را هم باید رعایت کنید.

یکی از مهم ترین اصول قانونی که باید رعایت کنید این است که سایت تان را در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور ثبت کنید

قانونمند بودن سایت شما

در واقع وقتی شما اقدام به دریافت لوگوی ستاد ساماندهی و ثبت کردن سایت تان میکنید، دارید نشان میدهید که یک سایت کاملا قانونمند هستید و قصد دارید طبق چهار چوب قوانین تجارت الکترونیک کشور پیش بروید، در نتیجه اگر سهوا سایت شما دچار تخلف شود، وبسایت تان بلافاصله فیلتر نمیشود و وزارت ارشاد با در نظر گرفتن اینکه شما قصد و نیت تان یک فعالیت اینترنتی قانونمند بوده، ابتدا به شما هشدار های لازم را میدهد تا شما بتوانید سریعا نسبت به رفع مشکل بوجود آمده اقدام کنید. که این یک امتیاز بسیار خوب برای ادامه چرخه حیات سایت تان است.

 

دریافت مجوز اینترنتی با لوگو:

وقتی که تمام مراحل ثبت سایت تان را در ستاد ساماندهی با موفقیت به پایان برسانید، در انتها و پس از اتمام موفقیت آمیز مراحل، به شما یک لوگوی اینترنتی تعلق میگیرد که به نوعی همان مجوز فعالیت اینترنتی است، شما با درج کردن این لوگو در هر قسمت از سایت تان که مایل بودید، به بازدید کننده های سایت تان نشان میدهید که یک سایت معتمد هستید، در نتیجه مشتریان تان راحت تر به شما اعتماد میکنند.

 

آیا دریافت لوگوی ستاد ساماندهی، پیچیده است؟

پاسخ خیر است! دریافت لوگوی ستاد ساماندهی بسیار آسان و ساده است
دریافت لوگو ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد، بسیار بسیار کوتاه و ساده است و به راحتی میتوانید این مجوز را بدون هیچ هزینه ای دریافت کنید.

یک سری مراحل بسیار آسان دارد که من در این دوره آموزشی به شما نشان میدهم چطور برای سایت تان مجوز اینترنتی ستاد ساماندهی را بگیرید.

من هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفرم! پس قول میدهم هیچ ایمیل تبلیغاتی قرار نیست به شما ارسال شود
لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود
ارسال با موفقیت انجام شد
برای دریافت لینک دانلود به پوشه Inbox ایمیل‌تان مراجعه کنید.
اینستاگرام حامد هوشیار
ما متوجه شده‌ایم شما به این محصول علاقه‌مند شده‌اید
این کد تخفیف 50% را به شما هدیه میدهیم تا بتوانید همین الان دوره را دریافت کنید
کد تخفیف: disnet50
مهلت استفاده از این کد تخفیف فقط تا 24 ساعت
من هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفرم! پس نگران نباشید، ایمیل تبلیغاتی نمیفرستیم