اگر میخواهید سایت تان یک فروش قانونمند و بدون دردسر داشته باشد
هیچ کار اضافه ای انجام ندهید ،

فقط سریع اینماد بگیرید!

شما میتوانید بدون اینماد هم یک سایت فروشگاهی خوب داشته باشید و حتی اعتبار خوبی هم داشته باشید اما قطعا داشتن نماد اعتماد مزایایی دارد که خیلی بهتر از نداشتن آن است.

با این آموزش رایگان میتوانید خیلی راحت برای سایت تان اینماد بگیرید

 

نیاز نیست به درگاه پرداخت های واسط باج بدهید!

برای اینکه عملیات فروش در سایت شما انجام شود قطعا سایت شما نیاز به یک درگاه پرداخت اینترنتی دارد که اخذ آنها تقریبا فقط شرط دارد و آن هم داشتن اینماد است.

اما خب شرکت های واسطی هم وجود دارند که بدون اینماد به شما درگاه پرداخت میدهند(مثل: zarinpal یا pay) که خیلی دوست دارند شما نماد اعتماد نداشته باشید!

تا مجبور شوید برای داشتن درگاه پرداخت به سراغ آنها بروید، تا آنها به شما درگاه پرداخت بدهند. سیستم کار این شرکت ها به این صورت است که ترکانش های خرید در سایت شما مستقیما به حساب خودتان واریز نمیشود! ابتدا به حساب آنها واریز میشود.

آنها کارمزدشان را کسر میکنند و بعد از چند روز تاخیر مبالغ تان را به حساب تان واریز میکنند و البته سعی میکنند با قوانین خاصی در این واریزی های یک مقدار تاخیر داشته باشند.

شما با داشتن اینماد به راحتی میتوانید خودتان مستقیما از بانک یا شرکت های معتبر مثل بهپرداخت ملت به صورت مستقیم درگاه پرداخت بانکی برای سایت تان بگیرید و تمام تراکنش ها بدون هیچ کارمزدی مستقیما نهایتا در ابتدای روز کاری بعد به حساب خودتان واریز شود (دقیقا برعکس درگاه پرداخت های واسط)

با داشتن اینماد نیازی نیست به شرکت های واسط درگاه پرداخت باج بدهید و آنها را هم در فروش تان شریک کنید!

حامد هوشیار

داشتن نماد اعتماد باعث افزایش اعتبار سایت میشود

نمیشود به طور قطعی گفت سایت هایی که نماد اعتماد دارند دارای اعتبار هستند و سایت هایی که فاقد این لوگو هستند معتمد نیستند، اما خب بیاییم با خودمان رو راست باشیم. همه ما خوب میدانیم که وقتی بخواهیم از سایتی خرید کنیم ، یکی از فاکتور هایی که به آن اهمیت میدهیم احتمالا داشتن نماد اعتماد آن است و اگر یک وبسایت این لوگو را داشته باشد راحت تر خریدمان را انجام میدهیم.

پس چه خوب است که خودمان را جای کاربران و مشتریان سایت مان قرار دهیم و با داشتن نماد اعتماد به آنها آرامش و قدرت بیشتری در خریدشان بدهیم.

یک خبر خوب: دریافت اینماد هفت خوان رستم نیست و گرفتن اینماد بسیار بسیار آسان است و در طی مدت چند روز به راحتی میتوانید برای سایت تان اینماد بگیرید و برای همیشه هم خیال خودتان را راحت کنید و هم مشتریان تان را.

من در این دوره آموزشی رایگان ، به شما آموزش میدهم خیلی ساده و راحت در کمتر از یک هفته برای سایت تان اینماد بگیرید.

من هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفرم! پس قول میدهم هیچ ایمیل تبلیغاتی قرار نیست به شما ارسال شود
لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود
ارسال با موفقیت انجام شد
برای دریافت لینک دانلود به پوشه Inbox ایمیل‌تان مراجعه کنید.
اینستاگرام حامد هوشیار
ما متوجه شده‌ایم شما به این محصول علاقه‌مند شده‌اید
این کد تخفیف 50% را به شما هدیه میدهیم تا بتوانید همین الان دوره را دریافت کنید
کد تخفیف: disnet50
مهلت استفاده از این کد تخفیف فقط تا 24 ساعت
من هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفرم! پس نگران نباشید، ایمیل تبلیغاتی نمیفرستیم