جلسه 5: پیدا کردن مزیت رقابتی ایده کسب و کار

پیدا کردن مزیت رقابتی در کسب و کار اینترنتی

وقتی ایده کسب‌وکارمان را پیدا کردیم، آیا به نقاط قوت و ضعف بیزینس‌مان هم آگاهی داریم؟ نقاط ضعف ما همان بخش‌هایی است که اگر حواس‌مان نباشد کسب‌وکارمان را به بیراهه میبرد و مزیت‌های رقابتی ما همان نقاط قوت ما در مقابل رقبا است.

اگر مزایای رقابتی ایده کسب و کار را به خوبی تشخیص بدهیم نه تنها میتوانیم با رقبای حوزه فعالیت‌مان رقابت کنیم، بلکه باعث میشود رشد بیزینس‌مان تساعدی‌تر باشد. در این جلسه یاد میگیریم که نقاط قوت و ضعف خودمان و رقبای حوزه کسب وکارمان را بهتر بشناسیم.

پیدا کردن مزیت رقابتی در کسب و کار اینترنتی
سرفصل‌های این مطلب:

7 پاسخ

  1. سلام بسیار ابزارهای کاربردی و جالبی بودند و من گام به گام و چندین و چند مرتبه بعضی توضیحات را گوش کردم و استفاده کافی را بردم، فقط اینکه در تمرین های قبل، دو حوزه برای کسب و کار مشخص شد که اولین حوزه نیچ بود و مد نظر بنده و قوی ترین حوزه، ولی باز هم با این ابزارها کار خواهم کرد و هم روی حوزه اول و هم حوزه دوم عملی و رو به جلو پیش خواهم رفت.

  2. سلام ممنون از این همه اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتین.چند تا سوال دارم اقای هوشیار.1اینکه این ویدیو ها رو ما چطور ذخیره کنیم که اگر روزی از سایت برداشتین بتونیم باز ببینیم؟2 این youtoub همیشه فیلتره اگه یه فکری براش بکنی خیلی خوب می شه.

دیدگاهتان را بنویسید