۴ کلید طلایی که بنرهای تبلیغاتی موفق آن را دارند

۴ کلید اصلی ساخت بنرهای تبلیغاتی که در هر تبلیغی باید باشد

وقتی درباره نکات مهم ساخت بنر های تبلیغاتی صحبت میکنیم منظورمان دقیقا تعریف ویکی پدیا درباره بنر است. برای اینکه یک بنر تبلیغاتی موفق و کارآمد داشته باشیم که باعث تحقق اهداف فروشمان شود باید دقت زیادی در طراحی آن داشته باشیم. بنری که بر اساس اصول ، ایجاد نشود فقط باعث اتلاف انرژی و از همه مهم تر سرمایه ما میشود و از آن هم بدتر اینکه باعث میشود دید عموم نسبت به کسب و کارمان منفی شود ، پس اگر میخواهید نتیجه قابل توجهی بگیرید باید در ساخت یک بنر تبلیغاتی موفق نهایت دقت و حوصله تان را به کار بگیرید.

 

۱- بنر شما حتما باید تبلیغاتی باشد و اطلاع رسانی نباشد

مثال یک بنر تبلیغی موفق:

ساعت های فوق العاده این گالری را با عضویت در این صفحه با ۴۰% تخفیف تهیه کنید. زمان استفاده از این طرح فقط ۳ روز است

مثال یک بنر اطلاع رسانی:

ساعت های زیبای گالری ما دارای بند چرمی و کیفیتی قابل توجه هستند و ما سابقه زیادی در فروش این ساعت ها داریم.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در نظر داشته باشید بنر های اطلاع رسانی هیچ وقت باعث جذب اعضا و فروش شما نخواهند شد.

 

۲- عکس جذاب عضو جدانشدنی ساخت بنر تبلیغاتی موفق است

سعی کنید عکسی که برای بنر خود انتخاب میکنید حاوی رنگ های جیغ باشد یا آنقدر خاص و قابل توجه باشد که مخاطب با اسکرول کردن صفحه سریعا توجهش به آن عکس جلب شود و برای رفع حس کنجکاوی روی آن کلیک کند و مطالبش را نگاهی بیاندازد ، حتما باید عکس مرتبط با کار و فعالیت شما باشد.

نکته مهم: از عکس های اینترنتی کلیشه ای استفاده نکنید زیرا نتیجه بلعکس دریافت خواهید کرد. تا جایی که میتوانید عکس تان را خودتان طراحی یا عکاسی کنید تا اعتماد بیشتری به مخاطب القا کند.

 

۳- استفاده از متن خیلی جذاب در آگهی

برای داشتن یک بنر تبلیغاتی موفق یکی از اصول مهم، جلب توجه مخاطبان به تبلیغ شما ، یک متن بسیار خواندنی و ترقیب بر انگیز است. متن باید فرد را به هیجان آورد و او را تشویق به انجام اقدام مورد نظر شما کند. باید حتما در متن تبلیغ تان امتیازی قرار دهید که فرد با خواندن آن احساس سودآوری کند و آن را یک فرصت و شانس برای خودش بداند. مثال:

  • تخفیف ۵۰ درصدی تمامی اجناس فقط مخصوص اعضا تا این تاریخ (تعداد اجناس محدود است)
  • ارسال رایگان به همه نقاط کشور به مدت ۵ روز فقط برای اعضای این صفحه

این سبک نوشته های تبلیغاتی به مخاطب حسی میدهید که با خودش فکر میکند اگر از آن استفاده نکند یا حداقل درباره اش اطلاعات بیشتری دریافت نکند ضرر کرده و یک موقعیت عالی را از دست میدهد.

 

۴- دعوت به اقدام مورد نظر در تبلیغ

در آخرین خط از متن تبلیغاتی تان حتما لینک پیوستن به صفحه یا لینک ورود به سایت یا هر اقدام مورد نظر خودتان را که هدف نوشتن این تبلیغ بوده قرار دهید و افراد را ترغیب به انجام آن کنید. این قسمت به نوعی همان تیر آخر بنر تبلیغاتی شماست ، اگر این مرحله را درست انجام ندهید تمام زحماتی که بابت طراحی عکس و نوشتن متن جذب کننده کشیده اید به باد خواهد رفت و بنر شما درست مثل همان تبلیغ اطلاع رسانی میشود و یک بنر تبلیغاتی موفق نخواهد بود.

۴ کلید اصلی ساخت بنرهای تبلیغاتی که در هر تبلیغی باید باشد
سرفصل‌های این مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید