۳ نکته کاربردی که سرعت موفقیت شما را بیشتر میکند

Three application points that speeds up your success

۱- توانایی ها و مهارت های وجودی تان را بشناسید:

این سوال که آیا من میتوانم این کار را انجام دهم یا خیر ؟ سوال مهمی است اما پاسخ آن بسیار بسیار مهم تر است! همه انسان ها با استعداد و توانا متولد شده اند اگر این احساس را که توانا هستید در خود ندارید پس هنوز خود واقعی تان را کشف نکرده اید و نمیدانید که چقدر شگفت انگیز هستید.

دنیس ویتلی: توانمندی های بالقوه شما به اندازه ای است که اگر یکصد بار متولد شوید و بمیرید باز هم نمیتوانید از همه آنها استفاده کنید

اگر به شما بگویم که در زیر زمین خانه شما گنجینه ای از الماس وجود دارد چه میکنید؟ احتمالا ابتدا میپرسید از کجا میدانم؟
فرض کنید من میگویم به همان دلیلی که زیر تمام زمین های این منطقه چنین گنج هایی هست و افرادی که زمین را کنده اند به الماس ها رسیده اند و آن را خارج کرده ان.

ممکن است شما من را مسخره کنید و برای همیشه از این ثروت بی بهره بمانید ،یا ممکن است اندکی حرف من را باور کنید و به شروع به کندن زمین کنید اما بعد از مدتی به الماس نرسید و خسته شوید و دست از کار بکشید و باز هم از این ثروت بی نصیب بمانید.

اما حالت سوم و بهتر این است که به دنبال افرادی بروید که الماس ها را از زمین شان خارج کرده اند. از آنها بپرسید چه طور این کار را انجام داده اند و اطلاعات کاملی از آنها بگیرید ، و طبق راهنمایی های آنها عمل کنید تا پس از طی مراحل به الماس ها برسید. واقعیت شناخت توانایی ها و استعداد های فوق العاده ذاتی شما نیز اینگونه است.

۲- تئوری ها را کنار بگذارید و عمل کنید

بعد از شناخت خود و یافتن توانایی هایتان باید اقدام کنید ، هیچ استعداد فوق العاده ای بدون عمل ارزشی ندارد ، همانند ضرب المثل قدیمی ما که میگوید:
عالم بی عمل به که ماند؟ به زنبور بی عسل

اقدام مهم ترین شرط به ثمر رساندن توانایی های شما است، پس شروع کنید و استرس نداشته باشید، ترس را کنار بگذارید و در راه قدم بگذارید.مطمئن باشید هیچ استاد نقاشی نبوده است که بدون کشیدن نقش نقاش نشده است.

۳- سریع اقدام کنید

لحظه شروع شما کی خواهد بود؟
بهترین زمان برای آغاز چه زمانی است؟
پاسخ : همین الان! و دقیقا همین لحظه!

همین حالا شروع کنید چون این بهترین و مناسب ترین زمان برای انجام آن است. بسیاری از مردم میمیرند در حالی که سال ها قصد نوشتن یک کتاب یا داشتن کسب و کاری بزرگ را داشته اند.

0/5 ( 0 نظر )

ارسال یک پاسخ